Konání valné hromady MAS Zálabí

Dne 15.2.2018 proběhla v týneckém Hotelu Racek valná hromada MAS Zálabí. Jednalo se o přelomovou valnou hromadu, protože se volila nová rada MAS, kontrolní výbor a výběrová komise. Na valné hromadě též došlo k představení jednotlivých operačních programů a plánů MAS Zálabí na rok 2018, kterých není málo. Spuštění výzev na operační programy IROP, PRV, OPZ, chystané Školkohry nebo farmářské trhy. To jsou hlavní cíle kanceláře MAS Zálabí na 2018. Zájemce o školství potěší, že dojde k pokračování činností v rámci Místního akčního plánu vzdělávání (MAP II). Všem členům MAS Zálabí bylo také nabídnuto poradenství ohledně změn v oblasti ochrany osobních údaj (GDPR).

Po valné hromadě se konala rada MAS Zálabí, která zvolila nového předsedu MAS Zálabí pana Bc. Dušana Žmolila. Dosavadní předseda pan Josef Polák se rozhodl nekandidovat. Pan Polák poděkoval Radě za spolupráci a popřál ji mnoho úspěchů.

Pokud Vás zajímá více, tak se podívejte na prezentaci: Prezentace VH .

Tak, ať se daří novému předsedovi, radě MAS a všem pracovníkům kanceláře MAS Zálabí splnit vytčené cíle vedoucí k rozvoji našeho krásného regionu..

Za kancelář MAS Zálabí

Ing. Stanislav Štumpf